sport
uživo
164
Supersocial
tiketi
0
Slot
igre uživo
Slot igre
igre uživo
Promo
sport
registracija
prijavi se
sportovi
Fudbal
Košarka
Tenis
Stoni tenis
Odbojka
Hokej na ledu
eSport-Fudbal
Rukomet
eSport-League of Legends
eSport-Counter-Strike 2
MMA
Bejzbol
Američki fudbal
Futsal
Pikado
Motorsport
Biciklizam
Zabava i politika
Ragbi
Australijski fudbal
Badminton
Kriket
Snuker
Boks
Šah
Golf
Atletika
Spidvej
eSport-Košarka
eSport-Hokej na ledu
eSport-Dota 2
eSport-Arena of Valor
eSport-Rainbow Six
eSport-Honor of Kings
eSport-Valorant
Tiket je prazan. Izaberi događaje iz ponude i zaigraj.
Fudbal
Australija
NPL - NSW (Ž)
Bulls FC Academy (Ž) - Western Sydney Wanderers II (Ž)
Ned 6. Sep
Bulls FC Academy (Ž)
05:00
Western Sydney Wanderers II (Ž)
Fudbal
Australia - NSW - NPL (Ž)
Ned 6. Sep, 05:00
Bulls FC Academy (Ž)
Western Sydney Wanderers II (Ž)
Chat
Kvote
Statistika
H2H
Postave
Tabela
Analize
Sve
Bet Builder
Popularno
Golovi
Poluvremena
Kombinacije
Konačan ishod
Bulls FC Academy (Ž) pobednik utakmice
1
1.77
Utakmica se završava nerešeno
X
3.85
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobednik utakmice
2
3.50
Dupla šansa
Bulls FC Academy (Ž) će pobediti ili će biti nerešeno
1X
1.22
Bulls FC Academy (Ž) ili Western Sydney Wanderers II (Ž) će pobediti
12
1.18
Biće nerešeno ili Western Sydney Wanderers II (Ž) će pobediti
X2
1.83
Ukupno golova
Poslednjih 5: Bulls FC Academy (Ž) 1.8 - Western Sydney Wanderers II (Ž) 3.2
Golovi
Manje
Više
2.5
Manje od 2.5 golova na utakmici
2.57
Više od 2.5 golova na utakmici
1.41
3.5
Manje od 3.5 golova na utakmici
1.67
Više od 3.5 golova na utakmici
2.05
4.5
Manje od 4.5 golova na utakmici
1.25
Više od 4.5 golova na utakmici
3.25
Oba tima daju gol (GG)
Oba tima daju gol na utakmici
Da
1.45
Barem jedan tim ne daje gol na utakmici
Ne
2.57
Poluvreme/kraj
Bulls FC Academy (Ž) pobeđuje i u 1. poluvremenu i na kraju utakmice
1/1
2.65
Bulls FC Academy (Ž) pobeđuje u 1. poluvremenu, a nerešeno na kraju utakmice
1/X
11.00
Bulls FC Academy (Ž) pobeđuje u 1. poluvremenu, a Western Sydney Wanderers II (Ž) na kraju utakmice
1/2
20.00
Nerešeno u 1. poluvremenu, a Bulls FC Academy (Ž) pobeđuje na kraju utakmice
X/1
4.85
Nerešeno i u 1. poluvremenu i na kraju utakmice
X/X
6.20
Nerešeno u 1. poluvremenu, a Western Sydney Wanderers II (Ž) pobeđuje na kraju utakmice
X/2
7.50
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobeđuje u 1. poluvremenu, a Bulls FC Academy (Ž) na kraju utakmice
2/1
14.00
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobeđuje u 1. poluvremenu, a nerešeno na kraju utakmice
2/X
11.00
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobeđuje i u 1. poluvremenu i na kraju utakmice
2/2
5.50
Oba tima daju gol ili 3+
Oba tima daju gol ili će biti 3 ili više golova na utakmici
Da
1.26
Na utakmici će biti 0-2 golova i barem jedan tim neće dati gol
Ne
3.50
Oba tima daju gol & 3+
Oba tima daju gol i 3 ili više golova na utakmici
Da
1.68
Na utakmici će biti 0-2 gola ili barem jedan tim neće dati gol
Ne
2.07
Tačan rezultat
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:0
1:0
9.10
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:0
2:0
9.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:1
2:1
7.20
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:0
3:0
12.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:1
3:1
9.50
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:2
3:2
13.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:0
4:0
19.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:1
4:1
16.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:2
4:2
20.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:3
4:3
35.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:1
0:1
13.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:2
0:2
17.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:2
1:2
9.80
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:3
0:3
28.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:3
1:3
17.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:3
2:3
17.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:4
0:4
55.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:4
1:4
36.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:4
2:4
36.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:4
3:4
45.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:0
0:0
15.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:1
1:1
7.10
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:2
2:2
9.10
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:3
3:3
21.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:4
4:4
65.00
Utakmica će se završiti rezultatom koji nije naveden
Drugi rezultat
9.10
1X2 & ukupno golova (2.5)
Bulls FC Academy (Ž) pobednik utakmice i manje od 2.5 gola na utakmici
1 & Manje 2.5
5.70
Nerešeno na kraju utakmice i manje od 2.5 gola na utakmici
X & Manje 2.5
5.85
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobednik utakmice i manje od 2.5 gola na utakmici
2 & Manje 2.5
8.80
Bulls FC Academy (Ž) pobednik utakmice i više od 2.5 gola na utakmici
1 & Više 2.5
2.32
Nerešeno na kraju utakmice i više od 2.5 gola na utakmici
X & Više 2.5
7.50
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobednik utakmice i više od 2.5 gola na utakmici
2 & Više 2.5
4.65
1X2 & ukupno golova (3.5)
Bulls FC Academy (Ž) pobednik utakmice i manje od 3.5 gola na utakmici
1 & Manje 3.5
3.15
Nerešeno na kraju utakmice i manje od 3.5 gola na utakmici
X & Manje 3.5
5.85
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobednik utakmice i manje od 3.5 gola na utakmici
2 & Manje 3.5
5.30
Bulls FC Academy (Ž) pobednik utakmice i više od 3.5 gola na utakmici
1 & Više 3.5
3.45
Nerešeno na kraju utakmice i više od 3.5 gola na utakmici
X & Više 3.5
7.50
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobednik utakmice i više od 3.5 gola na utakmici
2 & Više 3.5
7.10
1X2 & ukupno golova (4.5)
Bulls FC Academy (Ž) pobednik utakmice i manje od 4.5 gola na utakmici
1 & Manje 4.5
2.47
Nerešeno na kraju utakmice i manje od 4.5 gola na utakmici
X & Manje 4.5
4.20
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobednik utakmice i manje od 4.5 gola na utakmici
2 & Manje 4.5
4.50
Bulls FC Academy (Ž) pobednik utakmice i više od 4.5 gola na utakmici
1 & Više 4.5
4.90
Nerešeno na kraju utakmice i više od 4.5 gola na utakmici
X & Više 4.5
20.00
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobednik utakmice i više od 4.5 gola na utakmici
2 & Više 4.5
9.50
1X2 & oba tima daju gol
Bulls FC Academy (Ž) pobednik i oba tima daju gol
1 & Da
2.87
Bulls FC Academy (Ž) pobednik i barem jedan tim ne daje gol
1 & Ne
3.85
Nerešeno i oba tima daju gol
X & Da
4.35
Nerešeno i barem jedan tim ne daje gol
X & Ne
16.00
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobednik i oba tima daju gol
2 & Da
5.15
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobednik i barem jedan tim ne daje gol
2 & Ne
7.40
1X2 ili ukupno golova (1.5)
pobeđuje Bulls FC Academy (Ž) ili manje od 1.5 gola na utakmici
1 ili Manje 1.5
1.50
Nerešeno ili manje od 1.5 gola na utakmici
X ili Manje 1.5
2.52
pobeđuje Western Sydney Wanderers II (Ž) ili manje od 1.5 gola na utakmici
2 ili Manje 1.5
2.42
pobeđuje Bulls FC Academy (Ž) ili više od 1.5 gola na utakmici
1 ili Više 1.5
1.02
Nerešeno ili više od 1.5 gola na utakmici
X ili Više 1.5
1.05
pobeđuje Western Sydney Wanderers II (Ž) ili više od 1.5 gola na utakmici
2 ili Više 1.5
1.04
1X2 ili ukupno golova (2.5)
pobeđuje Bulls FC Academy (Ž) ili manje od 2.5 gola na utakmici
1 ili Manje 2.5
1.26
Nerešeno ili manje od 2.5 gola na utakmici
X ili Manje 2.5
2.02
pobeđuje Western Sydney Wanderers II (Ž) ili manje od 2.5 gola na utakmici
2 ili Manje 2.5
1.74
pobeđuje Bulls FC Academy (Ž) ili više od 2.5 gola na utakmici
1 ili Više 2.5
1.17
Nerešeno ili više od 2.5 gola na utakmici
X ili Više 2.5
1.18
pobeđuje Western Sydney Wanderers II (Ž) ili više od 2.5 gola na utakmici
2 ili Više 2.5
1.26
1X2 ili ukupno golova (3.5)
pobeđuje Bulls FC Academy (Ž) ili manje od 3.5 gola na utakmici
1 ili Manje 3.5
1.15
Nerešeno ili manje od 3.5 gola na utakmici
X ili Manje 3.5
1.41
pobeđuje Western Sydney Wanderers II (Ž) ili manje od 3.5 gola na utakmici
2 ili Manje 3.5
1.40
pobeđuje Bulls FC Academy (Ž) ili više od 3.5 gola na utakmici
1 ili Više 3.5
1.28
Nerešeno ili više od 3.5 gola na utakmici
X ili Više 3.5
1.58
pobeđuje Western Sydney Wanderers II (Ž) ili više od 3.5 gola na utakmici
2 ili Više 3.5
1.53
1X2 ili ukupno golova (4.5)
pobeđuje Bulls FC Academy (Ž) ili manje od 4.5 gola na utakmici
1 ili Manje 4.5
1.04
Nerešeno ili manje od 4.5 gola na utakmici
X ili Manje 4.5
1.21
pobeđuje Western Sydney Wanderers II (Ž) ili manje od 4.5 gola na utakmici
2 ili Manje 4.5
1.15
pobeđuje Bulls FC Academy (Ž) ili više od 4.5 gola na utakmici
1 ili Više 4.5
1.47
Nerešeno ili više od 4.5 gola na utakmici
X ili Više 4.5
1.95
pobeđuje Western Sydney Wanderers II (Ž) ili više od 4.5 gola na utakmici
2 ili Više 4.5
2.00
1X2 ili ukupno golova (5.5)
pobeđuje Bulls FC Academy (Ž) ili manje od 5.5 gola na utakmici
1 ili Manje 5.5
1.006
Nerešeno ili manje od 5.5 gola na utakmici
X ili Manje 5.5
1.05
pobeđuje Western Sydney Wanderers II (Ž) ili manje od 5.5 gola na utakmici
2 ili Manje 5.5
1.05
pobeđuje Bulls FC Academy (Ž) ili više od 5.5 gola na utakmici
1 ili Više 5.5
1.56
Nerešeno ili više od 5.5 gola na utakmici
X ili Više 5.5
2.57
pobeđuje Western Sydney Wanderers II (Ž) ili više od 5.5 gola na utakmici
2 ili Više 5.5
2.42
Winner DNB
Bulls FC Academy (Ž) pobeđuje, X vraća ulog
Bulls FC Academy (Ž)
1.36
Western Sydney Wanderers II (Ž) pobeđuje, X vraća ulog
Western Sydney Wanderers II (Ž)
2.65
Par/nepar
Paran broj golova na utakmici
Par
1.83
Neparan broj golova na utakmici
Nepar
1.88
Bulls FC Academy (Ž) - Western Sydney Wanderers II (Ž) Kvote klađenje i najbolje kvote
Drag
Miniplayer
Close