Konačan ishod
Super prednost
Dupla šansa
Ukupno golova
Golovi
Manje
Više
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
6.5
Tačan rezultat u bilo kom trenutku
Oba tima daju gol (GG)
Ukupno golova - Azijski hendikep
Poluvreme/kraj
Hendikep
Hendikep 1X2
Azijski hendikep
Poluvreme ili kraj
Ukupni golovi tima
Raspon golova
Estoril Praia raspon golova
Famalicao raspon golova
Raspon golova u svakom poluvremenu
Estoril Praia raspon golova u svakom poluvremenu
Famalicao raspon golova u svakom poluvremenu
Oba tima daju gol ili 3+
Oba tima daju gol ili 4+
Oba tima daju gol & 3+
Oba tima daju gol & 4+
Pobednik bilo koje poluvreme
Oba tima daju gol u bilo kom poluvremenu
Oba tima daju gol 1.poluvreme/2.poluvreme
Tačan rezultat
1. poluvreme ukupno golova & Ukupno golova
1. Poluvreme Estoril Praia Ukupno golova & Ukupno golova Estoril Praia
1. Poluvreme Famalicao Ukupno golova & Ukupno golova Famalicao
1. poluvreme ukupno golova & 2. poluvreme ukupno golova
Estoril Praia - 1. poluvreme ukupno golova & 2. poluvreme ukupno golova
Famalicao - 1. poluvreme ukupno golova & 2. poluvreme ukupno golova
1. poluvreme ukupno golova ili 2. poluvreme ukupno golova
1X2 & ukupno golova (0.5)
1X2 & ukupno golova (1.5)
1X2 & ukupno golova (2.5)
1X2 & ukupno golova (3.5)
1X2 & ukupno golova (4.5)
1X2 & ukupno golova Estoril Praia (0.5)
1X2 & ukupno golova Estoril Praia (1.5)
1X2 & ukupno golova Estoril Praia (2.5)
1X2 & ukupno golova Estoril Praia (3.5)
1X2 & ukupno golova Estoril Praia (4.5)
1X2 & ukupno golova Famalicao (0.5)
1X2 & ukupno golova Famalicao (1.5)
1X2 & ukupno golova Famalicao (2.5)
1X2 & ukupno golova Famalicao (3.5)
1X2 & ukupno golova Famalicao (4.5)
1X2 & raspon golova
1X2 & oba tima daju gol
1X2 & gol u oba poluvremena
Dupla šansa & ukupno golova (1.5)
Dupla šansa & ukupno golova (2.5)
Dupla šansa & ukupno golova (3.5)
Dupla šansa & ukupno golova (4.5)
Dupla šansa & ukupno golova (5.5)
Dupla šansa & ukupno golova (6.5)
Dupla šansa & ukupno golova (7.5)
Dupla šansa & raspon golova
Dupla šansa & oba tima daju gol
Dupla šansa & gol u oba poluvremena
1X2 ili ukupno golova (0.5)
1X2 ili ukupno golova (1.5)
1X2 ili ukupno golova (2.5)
1X2 ili ukupno golova (3.5)
1X2 ili ukupno golova (4.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (0.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (1.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (2.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (3.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (4.5)
Ukupno golova & oba tima daju gol
Winner DNB
Estoril Praia daje gol
Famalicao daje gol
Oba tima daju po dva ili više golova
Estoril Praia daje gol u oba poluvremena
Famalicao daje gol u oba poluvremena
Estoril Praia pobednik oba poluvremena
Famalicao pobednik oba poluvremena
Estoril Praia pobednik ili oba tima daju gol (GG)
Nerešeno ili oba tima daju gol (GG)
Famalicao pobednik ili oba tima daju gol (GG)
Estoril Praia pobednik ili manje od X golova
Nerešeno ili manje od X golova
Famalicao pobednik ili manje od X golova
Estoril Praia pobednik ili više od X golova
Nerešeno ili više od X golova
Famalicao pobednik ili više od X golova
Estoril Praia pobednik ili bilo koji tim ne prima gol
Nerešeno ili bilo koji tim ne prima gol
Famalicao pobednik ili bilo koji tim ne prima gol
1. gol
1. gol & 1X2
Poslednji gol
Tačno golova
Estoril Praia tačno golova
Famalicao tačno golova
Pobeđuje nakon preokreta Estoril Praia
Pobeđuje nakon preokreta Famalicao
Vodi bilo kada Estoril Praia
Vodi bilo kada Famalicao
Postiže uzastopne golove Estoril Praia
Postiže uzastopne golove Famalicao
Gol u oba poluvremena
Oba poluvremena da se završe nerešeno
Poluvreme sa više golova
Poluvreme sa više golova Estoril Praia
Poluvreme sa više golova Famalicao
Multirezultati
Poluvreme/kraj tačan rezultat
Poluvreme/kraj & ukupno golova (1.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (2.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (3.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (4.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (5.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (6.5)
Poluvreme/kraj multi šansa
1. poluvreme - 1X2
1. poluvreme - dupla šansa
1. poluvreme - oba tima daju gol
1. poluvreme - ukupno golova
1. poluvreme - Tim ukupno golova
1. poluvreme - raspon golova
1. poluvreme - Estoril Praia raspon golova
1. poluvreme - Famalicao raspon golova
1. poluvreme - hendikep
1. poluvreme - hendikep 1X2
1. poluvreme - Winner DNB
1. poluvreme - Estoril Praia daje gol
1. poluvreme - Famalicao daje gol
1. poluvreme - 1. gol
1. poluvreme - tačno golova
1. poluvreme - Estoril Praia tačno golova
1. poluvreme - Famalicao tačno golova
1. poluvreme - tačan rezultat
1. poluvreme - par/nepar
2. poluvreme - 1X2
2. poluvreme - dupla šansa
2. poluvreme - oba tima daju gol
2. poluvreme - ukupno golova
2. poluvreme - Tim ukupno golova
2. poluvreme - raspon golova
2. poluvreme - Estoril Praia raspon golova
2. poluvreme - Famalicao raspon golova
2. poluvreme - hendikep
2. poluvreme - hendikep 1X2
2. poluvreme - Winner DNB
2. poluvreme - Estoril Praia daje gol
2. poluvreme - Famalicao daje gol
2. poluvreme - tačan rezultat
Par/nepar
Par/nepar - Estoril Praia
Par/nepar - Famalicao
Ukupno golova u prvih X minuta
Rezultat 1X2 u prvih X minuta
Vreme 1. gola (10 min)
Vreme 1. gola (15 min)

Estoril Praia - Famalicao Kvote klađenje i najbolje kvote