Tiket je prazan. Izaberi događaje iz
ponude i zaigraj.
Konačan ishod
Super prednost
Dupla šansa
Ukupno golova
Golovi
Manje
Više
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
6.5
Tačan rezultat u bilo kom trenutku
Oba tima daju gol (GG)
Ukupno golova - Azijski hendikep
Poluvreme/kraj
Hendikep
Hendikep 1X2
Azijski hendikep
Poluvreme ili kraj
Ukupni golovi tima
Raspon golova
Go Ahead Eagles raspon golova
Willem II Tilburg raspon golova
Raspon golova u svakom poluvremenu
Go Ahead Eagles raspon golova u svakom poluvremenu
Willem II Tilburg raspon golova u svakom poluvremenu
Oba tima daju gol ili 3+
Oba tima daju gol ili 4+
Oba tima daju gol & 3+
Oba tima daju gol & 4+
Pobednik bilo koje poluvreme
Oba tima daju gol u bilo kom poluvremenu
Oba tima daju gol 1.poluvreme/2.poluvreme
Tačan rezultat
1. poluvreme ukupno golova & Ukupno golova
1. Poluvreme Go Ahead Eagles Ukupno golova & Ukupno golova Go Ahead Eagles
1. Poluvreme Willem II Tilburg Ukupno golova & Ukupno golova Willem II Tilburg
1. poluvreme ukupno golova & 2. poluvreme ukupno golova
Go Ahead Eagles - 1. poluvreme ukupno golova & 2. poluvreme ukupno golova
Willem II Tilburg - 1. poluvreme ukupno golova & 2. poluvreme ukupno golova
1. poluvreme ukupno golova ili 2. poluvreme ukupno golova
1X2 & ukupno golova (0.5)
1X2 & ukupno golova (1.5)
1X2 & ukupno golova (2.5)
1X2 & ukupno golova (3.5)
1X2 & ukupno golova (4.5)
1X2 & ukupno golova Go Ahead Eagles (0.5)
1X2 & ukupno golova Go Ahead Eagles (1.5)
1X2 & ukupno golova Go Ahead Eagles (2.5)
1X2 & ukupno golova Go Ahead Eagles (3.5)
1X2 & ukupno golova Go Ahead Eagles (4.5)
1X2 & ukupno golova Willem II Tilburg (0.5)
1X2 & ukupno golova Willem II Tilburg (1.5)
1X2 & ukupno golova Willem II Tilburg (2.5)
1X2 & ukupno golova Willem II Tilburg (3.5)
1X2 & ukupno golova Willem II Tilburg (4.5)
1X2 & raspon golova
1X2 & oba tima daju gol
1X2 & gol u oba poluvremena
Dupla šansa & ukupno golova (1.5)
Dupla šansa & ukupno golova (2.5)
Dupla šansa & ukupno golova (3.5)
Dupla šansa & ukupno golova (4.5)
Dupla šansa & ukupno golova (5.5)
Dupla šansa & ukupno golova (6.5)
Dupla šansa & ukupno golova (7.5)
Dupla šansa & raspon golova
Dupla šansa & oba tima daju gol
Dupla šansa & gol u oba poluvremena
1X2 ili ukupno golova (0.5)
1X2 ili ukupno golova (1.5)
1X2 ili ukupno golova (2.5)
1X2 ili ukupno golova (3.5)
1X2 ili ukupno golova (4.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (0.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (1.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (2.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (3.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (4.5)
Ukupno golova & oba tima daju gol
Winner DNB
Go Ahead Eagles daje gol
Willem II Tilburg daje gol
Oba tima daju po dva ili više golova
Go Ahead Eagles daje gol u oba poluvremena
Willem II Tilburg daje gol u oba poluvremena
Go Ahead Eagles pobednik oba poluvremena
Willem II Tilburg pobednik oba poluvremena
Go Ahead Eagles pobednik ili oba tima daju gol (GG)
Nerešeno ili oba tima daju gol (GG)
Willem II Tilburg pobednik ili oba tima daju gol (GG)
Go Ahead Eagles pobednik ili manje od X golova
Nerešeno ili manje od X golova
Willem II Tilburg pobednik ili manje od X golova
Go Ahead Eagles pobednik ili više od X golova
Nerešeno ili više od X golova
Willem II Tilburg pobednik ili više od X golova
Go Ahead Eagles pobednik ili bilo koji tim ne prima gol
Nerešeno ili bilo koji tim ne prima gol
Willem II Tilburg pobednik ili bilo koji tim ne prima gol
1. gol
1. gol & 1X2
Poslednji gol
Tačno golova
Go Ahead Eagles tačno golova
Willem II Tilburg tačno golova
Pobeđuje nakon preokreta Go Ahead Eagles
Pobeđuje nakon preokreta Willem II Tilburg
Vodi bilo kada Go Ahead Eagles
Vodi bilo kada Willem II Tilburg
Postiže uzastopne golove Go Ahead Eagles
Postiže uzastopne golove Willem II Tilburg
Gol u oba poluvremena
Oba poluvremena da se završe nerešeno
Poluvreme sa više golova
Poluvreme sa više golova Go Ahead Eagles
Poluvreme sa više golova Willem II Tilburg
Multirezultati
Poluvreme/kraj tačan rezultat
Poluvreme/kraj & ukupno golova (1.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (2.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (3.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (4.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (5.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (6.5)
Poluvreme/kraj multi šansa
1. poluvreme - 1X2
1. poluvreme - dupla šansa
1. poluvreme - oba tima daju gol
1. poluvreme - ukupno golova
1. poluvreme - Tim ukupno golova
1. poluvreme - raspon golova
1. poluvreme - Go Ahead Eagles raspon golova
1. poluvreme - Willem II Tilburg raspon golova
1. poluvreme - hendikep
1. poluvreme - hendikep 1X2
1. poluvreme - Winner DNB
1. poluvreme - Go Ahead Eagles daje gol
1. poluvreme - Willem II Tilburg daje gol
1. poluvreme - 1. gol
1. poluvreme - tačno golova
1. poluvreme - Go Ahead Eagles tačno golova
1. poluvreme - Willem II Tilburg tačno golova
1. poluvreme - tačan rezultat
1. poluvreme - par/nepar
2. poluvreme - 1X2
2. poluvreme - dupla šansa
2. poluvreme - oba tima daju gol
2. poluvreme - ukupno golova
2. poluvreme - Tim ukupno golova
2. poluvreme - raspon golova
2. poluvreme - Go Ahead Eagles raspon golova
2. poluvreme - Willem II Tilburg raspon golova
2. poluvreme - hendikep
2. poluvreme - hendikep 1X2
2. poluvreme - Winner DNB
2. poluvreme - Go Ahead Eagles daje gol
2. poluvreme - Willem II Tilburg daje gol
2. poluvreme - tačan rezultat
Par/nepar
Par/nepar - Go Ahead Eagles
Par/nepar - Willem II Tilburg
Ukupno golova u prvih X minuta
Rezultat 1X2 u prvih X minuta
Vreme 1. gola (10 min)
Vreme 1. gola (15 min)