sport
uživo
225
Supersocial
tiketi
0
Slot
igre uživo
Slot igre
igre uživo
Promo
sport
registracija
prijavi se
sportovi
Fudbal
Košarka
Tenis
Stoni tenis
Odbojka
Hokej na ledu
eSport-Fudbal
Rukomet
eSport-League of Legends
eSport-Counter-Strike 2
MMA
Bejzbol
Američki fudbal
Futsal
Pikado
Formula
Motorsport
Biciklizam
Zabava i politika
Ragbi
Australijski fudbal
Badminton
Kriket
Snuker
Boks
Šah
Golf
Spidvej
eSport-Košarka
eSport-Hokej na ledu
eSport-Dota 2
eSport-Arena of Valor
eSport-Rainbow Six
eSport-Honor of Kings
eSport-Valorant
eSport-Tenis
Tiket je prazan. Izaberi događaje iz ponude i zaigraj.
Fudbal
Slovačka
1.liga U19
Zemplin Michalovce U19 - Zeleziarne Podbrezova U19
Sutra
Zemplin Michalovce U19
09:00
Zeleziarne Podbrezova U19
Fudbal
1.liga U19
Sutra, 09:00
Zemplin Michalovce U19
Zeleziarne Podbrezova U19
Chat
Kvote
Statistika
H2H
Postave
Tabela
Analize
Sve
Bet Builder
Popularno
Golovi
Poluvremena
Kombinacije
Konačan ishod
Zemplin Michalovce U19 pobednik utakmice
1
2.47
Utakmica se završava nerešeno
X
3.60
Zeleziarne Podbrezova U19 pobednik utakmice
2
2.35
Dupla šansa
Zemplin Michalovce U19 će pobediti ili će biti nerešeno
1X
1.47
Zemplin Michalovce U19 ili Zeleziarne Podbrezova U19 će pobediti
12
1.21
Biće nerešeno ili Zeleziarne Podbrezova U19 će pobediti
X2
1.41
Ukupno golova
Poslednjih 5: Zemplin Michalovce U19 1.2 - Zeleziarne Podbrezova U19 2.2
Golovi
Manje
Više
2.5
Manje od 2.5 golova na utakmici
2.42
Više od 2.5 golova na utakmici
1.46
3.5
Manje od 3.5 golova na utakmici
1.59
Više od 3.5 golova na utakmici
2.17
4.5
Manje od 4.5 golova na utakmici
1.22
Više od 4.5 golova na utakmici
3.50
Oba tima daju gol (GG)
Oba tima daju gol na utakmici
Da
1.44
Barem jedan tim ne daje gol na utakmici
Ne
2.60
Poluvreme/kraj
Zemplin Michalovce U19 pobeđuje i u 1. poluvremenu i na kraju utakmice
1/1
3.90
Zemplin Michalovce U19 pobeđuje u 1. poluvremenu, a nerešeno na kraju utakmice
1/X
10.00
Zemplin Michalovce U19 pobeđuje u 1. poluvremenu, a Zeleziarne Podbrezova U19 na kraju utakmice
1/2
16.00
Nerešeno u 1. poluvremenu, a Zemplin Michalovce U19 pobeđuje na kraju utakmice
X/1
5.90
Nerešeno i u 1. poluvremenu i na kraju utakmice
X/X
5.80
Nerešeno u 1. poluvremenu, a Zeleziarne Podbrezova U19 pobeđuje na kraju utakmice
X/2
5.70
Zeleziarne Podbrezova U19 pobeđuje u 1. poluvremenu, a Zemplin Michalovce U19 na kraju utakmice
2/1
17.00
Zeleziarne Podbrezova U19 pobeđuje u 1. poluvremenu, a nerešeno na kraju utakmice
2/X
10.00
Zeleziarne Podbrezova U19 pobeđuje i u 1. poluvremenu i na kraju utakmice
2/2
3.70
Oba tima daju gol ili 3+
Oba tima daju gol ili će biti 3 ili više golova na utakmici
Da
1.28
Na utakmici će biti 0-2 golova i barem jedan tim neće dati gol
Ne
3.35
Oba tima daju gol & 3+
Oba tima daju gol i 3 ili više golova na utakmici
Da
1.70
Na utakmici će biti 0-2 gola ili barem jedan tim neće dati gol
Ne
2.02
Tačan rezultat
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:0
1:0
10.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:0
2:0
12.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:1
2:1
8.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:0
3:0
18.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:1
3:1
13.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:2
3:2
15.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:0
4:0
34.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:1
4:1
24.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:2
4:2
27.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:3
4:3
40.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:1
0:1
9.80
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:2
0:2
11.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:2
1:2
7.80
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:3
0:3
17.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:3
1:3
12.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:3
2:3
14.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:4
0:4
32.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:4
1:4
22.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:4
2:4
26.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:4
3:4
40.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:0
0:0
14.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:1
1:1
6.60
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:2
2:2
8.60
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:3
3:3
20.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:4
4:4
65.00
Utakmica će se završiti rezultatom koji nije naveden
Drugi rezultat
11.00
1X2 & ukupno golova (2.5)
Zemplin Michalovce U19 pobednik utakmice i manje od 2.5 gola na utakmici
1 & Manje 2.5
6.80
Nerešeno na kraju utakmice i manje od 2.5 gola na utakmici
X & Manje 2.5
5.40
Zeleziarne Podbrezova U19 pobednik utakmice i manje od 2.5 gola na utakmici
2 & Manje 2.5
6.50
Zemplin Michalovce U19 pobednik utakmice i više od 2.5 gola na utakmici
1 & Više 2.5
3.35
Nerešeno na kraju utakmice i više od 2.5 gola na utakmici
X & Više 2.5
7.30
Zeleziarne Podbrezova U19 pobednik utakmice i više od 2.5 gola na utakmici
2 & Više 2.5
3.15
1X2 & ukupno golova (3.5)
Zemplin Michalovce U19 pobednik utakmice i manje od 3.5 gola na utakmici
1 & Manje 3.5
4.00
Nerešeno na kraju utakmice i manje od 3.5 gola na utakmici
X & Manje 3.5
5.40
Zeleziarne Podbrezova U19 pobednik utakmice i manje od 3.5 gola na utakmici
2 & Manje 3.5
3.80
Zemplin Michalovce U19 pobednik utakmice i više od 3.5 gola na utakmici
1 & Više 3.5
5.15
Nerešeno na kraju utakmice i više od 3.5 gola na utakmici
X & Više 3.5
7.30
Zeleziarne Podbrezova U19 pobednik utakmice i više od 3.5 gola na utakmici
2 & Više 3.5
4.85
1X2 & ukupno golova (4.5)
Zemplin Michalovce U19 pobednik utakmice i manje od 4.5 gola na utakmici
1 & Manje 4.5
3.25
Nerešeno na kraju utakmice i manje od 4.5 gola na utakmici
X & Manje 4.5
3.90
Zeleziarne Podbrezova U19 pobednik utakmice i manje od 4.5 gola na utakmici
2 & Manje 4.5
3.10
Zemplin Michalovce U19 pobednik utakmice i više od 4.5 gola na utakmici
1 & Više 4.5
7.10
Nerešeno na kraju utakmice i više od 4.5 gola na utakmici
X & Više 4.5
19.00
Zeleziarne Podbrezova U19 pobednik utakmice i više od 4.5 gola na utakmici
2 & Više 4.5
6.80
1X2 & oba tima daju gol
Zemplin Michalovce U19 pobednik i oba tima daju gol
1 & Da
3.85
Zemplin Michalovce U19 pobednik i barem jedan tim ne daje gol
1 & Ne
5.30
Nerešeno i oba tima daju gol
X & Da
4.10
Nerešeno i barem jedan tim ne daje gol
X & Ne
14.00
Zeleziarne Podbrezova U19 pobednik i oba tima daju gol
2 & Da
3.70
Zeleziarne Podbrezova U19 pobednik i barem jedan tim ne daje gol
2 & Ne
5.00
1X2 ili ukupno golova (1.5)
pobeđuje Zemplin Michalovce U19 ili manje od 1.5 gola na utakmici
1 ili Manje 1.5
1.90
Nerešeno ili manje od 1.5 gola na utakmici
X ili Manje 1.5
2.35
pobeđuje Zeleziarne Podbrezova U19 ili manje od 1.5 gola na utakmici
2 ili Manje 1.5
1.82
pobeđuje Zemplin Michalovce U19 ili više od 1.5 gola na utakmici
1 ili Više 1.5
1.04
Nerešeno ili više od 1.5 gola na utakmici
X ili Više 1.5
1.06
pobeđuje Zeleziarne Podbrezova U19 ili više od 1.5 gola na utakmici
2 ili Više 1.5
1.04
1X2 ili ukupno golova (2.5)
pobeđuje Zemplin Michalovce U19 ili manje od 2.5 gola na utakmici
1 ili Manje 2.5
1.46
Nerešeno ili manje od 2.5 gola na utakmici
X ili Manje 2.5
1.92
pobeđuje Zeleziarne Podbrezova U19 ili manje od 2.5 gola na utakmici
2 ili Manje 2.5
1.42
pobeđuje Zemplin Michalovce U19 ili više od 2.5 gola na utakmici
1 ili Više 2.5
1.25
Nerešeno ili više od 2.5 gola na utakmici
X ili Više 2.5
1.19
pobeđuje Zeleziarne Podbrezova U19 ili više od 2.5 gola na utakmici
2 ili Više 2.5
1.24
1X2 ili ukupno golova (3.5)
pobeđuje Zemplin Michalovce U19 ili manje od 3.5 gola na utakmici
1 ili Manje 3.5
1.26
Nerešeno ili manje od 3.5 gola na utakmici
X ili Manje 3.5
1.35
pobeđuje Zeleziarne Podbrezova U19 ili manje od 3.5 gola na utakmici
2 ili Manje 3.5
1.24
pobeđuje Zemplin Michalovce U19 ili više od 3.5 gola na utakmici
1 ili Više 3.5
1.45
Nerešeno ili više od 3.5 gola na utakmici
X ili Više 3.5
1.61
pobeđuje Zeleziarne Podbrezova U19 ili više od 3.5 gola na utakmici
2 ili Više 3.5
1.43
1X2 ili ukupno golova (4.5)
pobeđuje Zemplin Michalovce U19 ili manje od 4.5 gola na utakmici
1 ili Manje 4.5
1.08
Nerešeno ili manje od 4.5 gola na utakmici
X ili Manje 4.5
1.17
pobeđuje Zeleziarne Podbrezova U19 ili manje od 4.5 gola na utakmici
2 ili Manje 4.5
1.07
pobeđuje Zemplin Michalovce U19 ili više od 4.5 gola na utakmici
1 ili Više 4.5
1.78
Nerešeno ili više od 4.5 gola na utakmici
X ili Više 4.5
1.95
pobeđuje Zeleziarne Podbrezova U19 ili više od 4.5 gola na utakmici
2 ili Više 4.5
1.74
1X2 ili ukupno golova (5.5)
pobeđuje Zemplin Michalovce U19 ili manje od 5.5 gola na utakmici
1 ili Manje 5.5
1.02
Nerešeno ili manje od 5.5 gola na utakmici
X ili Manje 5.5
1.03
pobeđuje Zeleziarne Podbrezova U19 ili manje od 5.5 gola na utakmici
2 ili Manje 5.5
1.02
pobeđuje Zemplin Michalovce U19 ili više od 5.5 gola na utakmici
1 ili Više 5.5
2.00
Nerešeno ili više od 5.5 gola na utakmici
X ili Više 5.5
2.55
pobeđuje Zeleziarne Podbrezova U19 ili više od 5.5 gola na utakmici
2 ili Više 5.5
1.92
Winner DNB
Zemplin Michalovce U19 pobeđuje, X vraća ulog
Zemplin Michalovce U19
1.85
Zeleziarne Podbrezova U19 pobeđuje, X vraća ulog
Zeleziarne Podbrezova U19
1.75
Par/nepar
Paran broj golova na utakmici
Par
1.82
Neparan broj golova na utakmici
Nepar
1.88
Zemplin Michalovce U19 - Zeleziarne Podbrezova U19 Kvote klađenje i najbolje kvote
Drag
Miniplayer
Close