Slot igre
igre uživo
Promo
sport
sport
uživo
311
Supersocial
tiketi
0
Slot
igre uživo
registracija
prijavi se
sportovi
Fudbal
Košarka
Tenis
Stoni tenis
Hokej na ledu
Američki fudbal
Odbojka
eSport-Fudbal
MMA
Rukomet
Vaterpolo
eSport-League of Legends
eSport-Counter-Strike 2
Bejzbol
Futsal
Pikado
Formula
Motorsport
Biciklizam
Zabava i politika
Ragbi
Badminton
Kriket
Snuker
Florbol
Bendi
Boks
Zimski sportovi
Šah
Golf
eSport-Košarka
eSport-Hokej na ledu
eSport-Dota 2
Esport Overwatch
Tiket je prazan. Izaberi događaje iz ponude i zaigraj.
Fudbal
Španija
U19 Division de Honor Juvenil
CD Oberena U19 - Gimnastic Manresa CF U19
Sutra
CD Oberena U19
11:00
Gimnastic Manresa CF U19
Fudbal
Honor Divizije U19 - Gr.III
Sutra, 11:00
CD Oberena U19
Gimnastic Manresa CF U19
Chat
Kvote
Statistika
H2H
Tabela
Analize
Sve
Bet Builder
Golovi
Ekstra Opklade
Poluvremena
Kombinacije
Popularno
Konačan ishod
CD Oberena U19 pobeđuje
1
1.97
Nerešeno
X
3.60
Gimnastic Manresa CF U19 pobeđuje
2
3.05
Dupla šansa
CD Oberena U19 će pobediti ili će biti nerešeno
1X
1.27
CD Oberena U19 ili Gimnastic Manresa CF U19 će pobediti
12
1.20
Biće nerešeno ili Gimnastic Manresa CF U19 će pobediti
X2
1.65
EKSTRA
OPKLADE
Prikaži više
Manje od 4.5 golova
CD Oberena U19 više od 0.5 golova
Ukupno golova
Oba tima daju gol (GG)
Oba tima daju gol na utakmici
Da
1.47
Barem jedan tim ne daje gol na utakmici
Ne
2.47
Poluvreme/kraj
CD Oberena U19 pobeđuje i u 1. poluvremenu i na kraju utakmice
1/1
3.05
CD Oberena U19 pobeđuje u 1. poluvremenu, a nerešeno na kraju utakmice
1/X
10.00
CD Oberena U19 pobeđuje u 1. poluvremenu, a Gimnastic Manresa CF U19 na kraju utakmice
1/2
19.00
Nerešeno u 1. poluvremenu, a CD Oberena U19 pobeđuje na kraju utakmice
X/1
5.00
Nerešeno i u 1. poluvremenu i na kraju utakmice
X/X
5.70
Nerešeno u 1. poluvremenu, a Gimnastic Manresa CF U19 pobeđuje na kraju utakmice
X/2
6.70
Gimnastic Manresa CF U19 pobeđuje u 1. poluvremenu, a CD Oberena U19 na kraju utakmice
2/1
15.00
Gimnastic Manresa CF U19 pobeđuje u 1. poluvremenu, a nerešeno na kraju utakmice
2/X
10.00
Gimnastic Manresa CF U19 pobeđuje i u 1. poluvremenu i na kraju utakmice
2/2
4.75
Oba tima daju gol ili 3+
Oba tima daju gol ili će biti 3 ili više golova na utakmici
Da
1.29
Na utakmici će biti 0-2 golova i barem jedan tim neće dati gol
Ne
3.25
Oba tima daju gol & 3+
Oba tima daju gol i 3 ili više golova na utakmici
Da
1.74
Na utakmici će biti 0-2 gola ili barem jedan tim neće dati gol
Ne
1.95
Tačan rezultat
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:0
1:0
8.60
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:0
2:0
9.30
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:1
2:1
7.20
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:0
3:0
14.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:1
3:1
10.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:2
3:2
13.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:0
4:0
23.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:1
4:1
18.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:2
4:2
23.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:3
4:3
38.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:1
0:1
11.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:2
0:2
14.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:2
1:2
8.80
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:3
0:3
23.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:3
1:3
15.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:3
2:3
16.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:4
0:4
45.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:4
1:4
31.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:4
2:4
34.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:4
3:4
45.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 0:0
0:0
13.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 1:1
1:1
6.50
Utakmica se završava tačnim rezultatom 2:2
2:2
8.70
Utakmica se završava tačnim rezultatom 3:3
3:3
21.00
Utakmica se završava tačnim rezultatom 4:4
4:4
65.00
Utakmica će se završiti rezultatom koji nije naveden
Drugi rezultat
11.00
1X2 & ukupno golova (2.5)
CD Oberena U19 pobednik utakmice i manje od 2.5 gola na utakmici
1 & Manje 2.5
5.65
Nerešeno na kraju utakmice i manje od 2.5 gola na utakmici
X & Manje 2.5
5.25
Gimnastic Manresa CF U19 pobednik utakmice i manje od 2.5 gola na utakmici
2 & Manje 2.5
7.50
CD Oberena U19 pobednik utakmice i više od 2.5 gola na utakmici
1 & Više 2.5
2.67
Nerešeno na kraju utakmice i više od 2.5 gola na utakmici
X & Više 2.5
7.40
Gimnastic Manresa CF U19 pobednik utakmice i više od 2.5 gola na utakmici
2 & Više 2.5
4.15
1X2 & ukupno golova (3.5)
CD Oberena U19 pobednik utakmice i manje od 3.5 gola na utakmici
1 & Manje 3.5
3.25
Nerešeno na kraju utakmice i manje od 3.5 gola na utakmici
X & Manje 3.5
5.25
Gimnastic Manresa CF U19 pobednik utakmice i manje od 3.5 gola na utakmici
2 & Manje 3.5
4.55
CD Oberena U19 pobednik utakmice i više od 3.5 gola na utakmici
1 & Više 3.5
4.10
Nerešeno na kraju utakmice i više od 3.5 gola na utakmici
X & Više 3.5
7.40
Gimnastic Manresa CF U19 pobednik utakmice i više od 3.5 gola na utakmici
2 & Više 3.5
6.50
1X2 & ukupno golova (4.5)
CD Oberena U19 pobednik utakmice i manje od 4.5 gola na utakmici
1 & Manje 4.5
2.62
Nerešeno na kraju utakmice i manje od 4.5 gola na utakmici
X & Manje 4.5
3.85
Gimnastic Manresa CF U19 pobednik utakmice i manje od 4.5 gola na utakmici
2 & Manje 4.5
3.85
CD Oberena U19 pobednik utakmice i više od 4.5 gola na utakmici
1 & Više 4.5
5.85
Nerešeno na kraju utakmice i više od 4.5 gola na utakmici
X & Više 4.5
20.00
Gimnastic Manresa CF U19 pobednik utakmice i više od 4.5 gola na utakmici
2 & Više 4.5
8.80
Winner DNB
CD Oberena U19 pobeđuje, X vraća ulog
CD Oberena U19
1.48
Gimnastic Manresa CF U19 pobeđuje, X vraća ulog
Gimnastic Manresa CF U19
2.27
1X2 & oba tima daju gol
CD Oberena U19 pobednik i oba tima daju gol
1 & Da
3.25
CD Oberena U19 pobednik i barem jedan tim ne daje gol
1 & Ne
4.10
Nerešeno i oba tima daju gol
X & Da
4.10
Nerešeno i barem jedan tim ne daje gol
X & Ne
14.00
Gimnastic Manresa CF U19 pobednik i oba tima daju gol
2 & Da
4.70
Gimnastic Manresa CF U19 pobednik i barem jedan tim ne daje gol
2 & Ne
6.30
1X2 ili ukupno golova (2.5)
pobeđuje CD Oberena U19 ili manje od 2.5 gola na utakmici
1 ili Manje 2.5
1.30
Nerešeno ili manje od 2.5 gola na utakmici
X ili Manje 2.5
1.88
pobeđuje Gimnastic Manresa CF U19 ili manje od 2.5 gola na utakmici
2 ili Manje 2.5
1.57
pobeđuje CD Oberena U19 ili više od 2.5 gola na utakmici
1 ili Više 2.5
1.22
Nerešeno ili više od 2.5 gola na utakmici
X ili Više 2.5
1.20
pobeđuje Gimnastic Manresa CF U19 ili više od 2.5 gola na utakmici
2 ili Više 2.5
1.29
1X2 ili ukupno golova (3.5)
pobeđuje CD Oberena U19 ili manje od 3.5 gola na utakmici
1 ili Manje 3.5
1.17
Nerešeno ili manje od 3.5 gola na utakmici
X ili Manje 3.5
1.34
pobeđuje Gimnastic Manresa CF U19 ili manje od 3.5 gola na utakmici
2 ili Manje 3.5
1.31
pobeđuje CD Oberena U19 ili više od 3.5 gola na utakmici
1 ili Više 3.5
1.36
Nerešeno ili više od 3.5 gola na utakmici
X ili Više 3.5
1.62
pobeđuje Gimnastic Manresa CF U19 ili više od 3.5 gola na utakmici
2 ili Više 3.5
1.55
1X2 ili ukupno golova (4.5)
pobeđuje CD Oberena U19 ili manje od 4.5 gola na utakmici
1 ili Manje 4.5
1.04
Nerešeno ili manje od 4.5 gola na utakmici
X ili Manje 4.5
1.16
pobeđuje Gimnastic Manresa CF U19 ili manje od 4.5 gola na utakmici
2 ili Manje 4.5
1.10
pobeđuje CD Oberena U19 ili više od 4.5 gola na utakmici
1 ili Više 4.5
1.59
Nerešeno ili više od 4.5 gola na utakmici
X ili Više 4.5
1.97
pobeđuje Gimnastic Manresa CF U19 ili više od 4.5 gola na utakmici
2 ili Više 4.5
2.00
Par/nepar
Paran broj golova na utakmici
Par
1.82
Neparan broj golova na utakmici
Nepar
1.88
Cd Oberena U19 vs Gimnastic Manresa Cf U19: klađenje i najbolje kvote
Drag
Miniplayer
Close