Konačan ishod
Dupla šansa
Ukupno golova
Poslednjih 5: Panetolikos 0.6 - OFI 1.6
Golovi
Manje
Više
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
6.5
Oba tima daju gol (GG)
Ukupni golovi tima
1. poluvreme - ukupno golova
1. poluvreme - 1X2
Poluvreme/kraj
Poluvreme ili kraj
Oba tima daju gol ili 3+
Oba tima daju gol & 3+
Tačan rezultat
Tačan rezultat u bilo kom trenutku
Multirezultati
Hendikep
1X2 & ukupno golova (0.5)
1X2 & ukupno golova (1.5)
1X2 & ukupno golova (2.5)
1X2 & ukupno golova (3.5)
1X2 & ukupno golova (4.5)
Dupla šansa & ukupno golova (1.5)
Dupla šansa & ukupno golova (2.5)
Dupla šansa & ukupno golova (3.5)
Dupla šansa & ukupno golova (4.5)
Dupla šansa & ukupno golova (5.5)
1. poluvreme ukupno golova & Ukupno golova
1. poluvreme ukupno golova & 2. poluvreme ukupno golova
1. poluvreme ukupno golova ili 2. poluvreme ukupno golova
Pobednik bilo koje poluvreme
Gol u oba poluvremena
Hendikep 1X2
Azijski hendikep
Winner DNB
Ukupno golova - Azijski hendikep
Raspon golova
Panetolikos raspon golova
OFI Crete raspon golova
Raspon golova u svakom poluvremenu
Panetolikos raspon golova u svakom poluvremenu
OFI Crete raspon golova u svakom poluvremenu
Tačno golova
Panetolikos tačno golova
OFI Crete tačno golova
Panetolikos daje gol
OFI Crete daje gol
Ukupno golova & oba tima daju gol
Oba tima daju po dva ili više golova
Oba tima daju gol ili 4+
Oba tima daju gol & 4+
Oba tima daju gol u bilo kom poluvremenu
Oba tima daju gol 1.poluvreme/2.poluvreme
1. Poluvreme Panetolikos Ukupno golova & Ukupno golova Panetolikos
1. Poluvreme OFI Crete Ukupno golova & Ukupno golova OFI Crete
Panetolikos - 1. poluvreme ukupno golova & 2. poluvreme ukupno golova
OFI Crete - 1. poluvreme ukupno golova & 2. poluvreme ukupno golova
1X2 & ukupno golova Panetolikos (0.5)
1X2 & ukupno golova Panetolikos (1.5)
1X2 & ukupno golova Panetolikos (2.5)
1X2 & ukupno golova Panetolikos (3.5)
1X2 & ukupno golova Panetolikos (4.5)
1X2 & ukupno golova OFI Crete (0.5)
1X2 & ukupno golova OFI Crete (1.5)
1X2 & ukupno golova OFI Crete (2.5)
1X2 & ukupno golova OFI Crete (3.5)
1X2 & ukupno golova OFI Crete (4.5)
1X2 & raspon golova
1X2 & oba tima daju gol
1X2 & gol u oba poluvremena
1X2 ili ukupno golova (0.5)
1X2 ili ukupno golova (1.5)
1X2 ili ukupno golova (2.5)
1X2 ili ukupno golova (3.5)
1X2 ili ukupno golova (4.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (0.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (1.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (2.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (3.5)
1X2 ili 1. poluvreme ukupno golova (4.5)
Dupla šansa & raspon golova
Dupla šansa & oba tima daju gol
Dupla šansa & gol u oba poluvremena
Panetolikos pobeđuje bar jedno poluvreme
OFI Crete pobeđuje bar jedno poluvreme
Oba poluvremena da se završe nerešeno
Panetolikos daje gol u oba poluvremena
OFI Crete daje gol u oba poluvremena
Panetolikos pobednik oba poluvremena
OFI Crete pobednik oba poluvremena
Postiže uzastopne golove Panetolikos
Postiže uzastopne golove OFI Crete
Vodi bilo kada Panetolikos
Vodi bilo kada OFI Crete
Pobeđuje nakon preokreta Panetolikos
Pobeđuje nakon preokreta OFI Crete
Panetolikos pobednik ili oba tima daju gol (GG)
OFI Crete pobednik ili oba tima daju gol (GG)
Panetolikos pobednik ili manje od X golova
Panetolikos pobednik ili više od X golova
OFI Crete pobednik ili manje od X golova
OFI Crete pobednik ili više od X golova
Nerešeno ili manje od X golova
Nerešeno ili više od X golova
Nerešeno ili oba tima daju gol (GG)
Panetolikos pobednik ili bilo koji tim ne prima gol
OFI Crete pobednik ili bilo koji tim ne prima gol
Nerešeno ili bilo koji tim ne prima gol
1. gol
1. gol & 1X2
Poslednji gol
Poluvreme sa više golova
Poluvreme sa više golova Panetolikos
Poluvreme sa više golova OFI Crete
Poluvreme/kraj tačan rezultat
Poluvreme/kraj & ukupno golova (1.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (2.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (3.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (4.5)
Poluvreme/kraj & ukupno golova (5.5)
Poluvreme/kraj multi šansa
1. poluvreme - dupla šansa
1. poluvreme - oba tima daju gol
1. poluvreme - Panetolikos daje gol
1. poluvreme - OFI Crete daje gol
1. poluvreme - Ukupno golova - Azijski hendikep
1. poluvreme - Tim ukupno golova
1. poluvreme - raspon golova
1. poluvreme - Panetolikos raspon golova
1. poluvreme - OFI Crete raspon golova
1. poluvreme - hendikep
1. poluvreme - hendikep 1X2
1. poluvreme - Azijski hendikep
1. poluvreme - Winner DNB
1. poluvreme - 1. gol
1. poluvreme - tačno golova
1. poluvreme - Panetolikos tačno golova
1. poluvreme - OFI Crete tačno golova
1. poluvreme - tačan rezultat
2. poluvreme - 1X2
2. poluvreme - dupla šansa
2. poluvreme - oba tima daju gol
2. poluvreme - Panetolikos daje gol
2. poluvreme - OFI Crete daje gol
2. poluvreme - ukupno golova
2. poluvreme - Ukupno golova - Azijski hendikep
2. poluvreme - Tim ukupno golova
2. poluvreme - raspon golova
2. poluvreme - Panetolikos raspon golova
2. poluvreme - OFI Crete raspon golova
2. poluvreme - hendikep
2. poluvreme - hendikep 1X2
2. poluvreme - Azijski hendikep
2. poluvreme - Winner DNB
2. poluvreme - tačan rezultat
Par/nepar
Par/nepar - Panetolikos
Par/nepar - OFI Crete
1. poluvreme - par/nepar
Rezultat 1X2 u prvih X minuta
Ukupno golova u prvih X minuta
Vreme 1. gola (10 min)
Vreme 1. gola (15 min)

Panetolikos vs Ofi Crete: klađenje i najbolje kvote